قیمت پیت ماس

قیمت پیت ماس مخلوط ویژه خاک گلدان EcoFlower PRO

پیت ماس مخلوط مغذی ویژه، مخصوص کاشت بذر، گل، درختچه و درخت های زینتی در گلدان، گلخانه و باغ می باشد.پیت ماس مخصوص گل دارای ترکیب غنی از عناصر شیمیایی است که برای خاک گلدان و رشد گل ها و درختچه ها لازم بوده و رشد پایدار ریشه را تضمین می کند. پایه این مخلوط، محصولی بطور طبیعی استریل به همراه لایه های مختلف پیت غنی شده از عناصر شیمیایی و اسیدهومیک است.

قیمت 1 متر مکعب : 3,704,400 ریال
خرید اینترنتی

قیمت خاک پوششی قارچ EcoMushroom PRO

خاک پوشش قارچ دکمه ای EcoMushroom PRO مخلوط مخصوص پیت ماس برای پرورش و رشد قارچ بوده و دارای ترکیبات لازم جهت افزایش کیفیت قارچ و راندمان تولید می باشد. پایه خاک پوشش قارچ محصولي بطور طبیعی استریل بوده و از پیت ماس لایه های مختلف معدن تشکیل می شود.

قیمت 1 متر مکعب : 3,175,200 ریال
خرید اینترنتی

قیمت پیت ویژه بذر و نشاء EcoSeed PRO

پیت ماس مخلوط مغذی ویژه، مخصوص کاشت بذرو نشا می باشد. این مخلوط دارای ترکیب غنی از عناصر شیمیایی است که برای تغذیه و رشد بذر لازم بوده و رشد پایدار ریشه بذر را تضمین می کند.

قیمت 1 متر مکعب : 3,931,200 ریال
خرید اینترنتی

قیمت پیت ماس خام Natural Peat Moss

خاک پیت ماس بدون مواد اولیه افزودنی، برای تهیه ی مخلوط های ویژه بر اساس پیت ماس جهت تولید خاک گلدان، خاک گلخانه ای، خاک پوششی قارچ دکمه ای و کشت بذر مناسب می باشد.

پیت ماس با PH 3,8 محصولی کاملا استریل بوده و حاوی بیش از 87% مواد آلی و ارگانیک است که توسط ماشین آلات مدرن فراوری شده و دارای ساختار شیمیایی و بافت یکدست و همچنین قابلیت جذب و نگهداری آب بالا می باشد. محصول نهایی تولید شده از معدن پیت ماس حاوی 34% پیت ماس لایه بالای معدن، 33% از لایه میانی معدن و 33% از لایه پایینی معدن می باشد.

قیمت 1 متر مکعب : 3,039,120 ریال
خرید اینترنتی